Sportive Mağazaları İş Başvurusu

Türkiye’nin çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanan Sportive, 13 şehirde 25 mağaza ve 27.000 metrekareye yayılan satış ve hizmet alanıyla Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir.

Sportive, Arena ve Nike Aksesuar Türkiye distribütörüdür. Ayrıca, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, New Balance, Skechers, Quiksilver, Hummel, Slazenger, 2AS, Crocs, Lumberjack, GoPro, Voit ve Hattrick markaları da Sportive çatısı altında yer almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Sportive dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Sportive markasıyla da hizmet vermektedir.

Türkiye’nin lider markası Sportive’in kökeni, 1980’li yılların sonunda kurulan ve ülkemizin önde gelen toptan spor malzemeleri tedarikçilerinden Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi’ne dayanmaktadır. Sportive markasının ilk mağazası ise 2005 yılında İstanbul Merter’de 2.000 metrekare net satış alanı üzerinde hizmete girmiştir.
Sportive şirket yapısına 13 Kasım 2012 tarihinde Türkiye’nin en çok işlem gerçekleştiren girişim sermayesi fonu olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırımcı olarak iştirak etmiştir. Aynı tarihte İstventures’ı ortaklığına dahil eden Sportive, günümüz perakendeciliğinde 27.000 m2 satış alanı ve lojistikte 10.000 m2 alan büyüklüğüne ulaşarak perakende operasyonunda yaklaşık 320 kişiyi istihdam etmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Sportive Mağazaları iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
  4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.
  5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı

6. Sportive resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Satış Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr, Asya)İşe BaşvurKapandı

Depo Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Kasiyer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Mağaza Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Mağaza Müdür Yardımcısı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy