TED İş Başvurusu

Türk Eğitim Derneği (TED), 1928 yılında Atatürk’ün kurulmasında öncülük ettiği bir dernektir. İlk genel başkanı İsmet İnönü’dür. İlk adı Türk Maarif Cemiyeti’dir. TED ayrıca “Meşale” isimli bir dergi çıkarmaktadır. Genel Başkanlığını Sinan Selçuk Pehlivanoğlu sürdürmektedir. TED’in misyonları arasında “uygarlık değerlerini koruma ve geliştirme çabasında etkin rol oynama ve çağdaş, ilerici bir vizyon” bulunmaktadır.

TED Kolejini Türkiye’nin modernleşmesi için eğitimin vazgeçilmez önemine inanmış olan Atatürk, 1 Kasım 1925’te Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışında yaptığı konuşmada, eğitimde hedeflenen seviyeye ulaşmak için özel girişimin çalışmalarına ihtiyaç olduğunu dile getirmiş ve topluma çağrıda bulunmuştur. Türk Eğitim Derneği, bu temel vizyon doğrultusunda, Atatürk’ün ve Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran kadroların öncülüğünde 31 Ocak 1928 tarihinde doğmuş ve 12 Aralık 1939 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile Kamuya Yararlı Dernek statüsü edinmiştir. İlk adı “Türk Maarif Cemiyeti” olan dernek, 1946 yılından itibaren, “Türk Eğitim Derneği” adı altında çalışmalarını sürdürmektedir.

Dernek Tüzüğü’nün 2. maddesine göre “Cumhurbaşkanı, Türk Eğitim Derneği’nin yüksek koruyucusudur.” Dernek, öncelikle köklü bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulduğu günden beri eğitim alanında faaliyet göstermekte olup, aynı zamanda yeterli maddi olanağa sahip olmayan ahlaklı, anlayışlı ve çalışkan Türk çocuklarının eğitimlerini desteklemekte ve Türk eğitim hayatına maddi ve bilimsel katkılar sağlamaktadır.

Türk Eğitim Derneği’nin 2016 yılı itibarıyla kurulu ve eğitim veren 38 okulu bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Türkiye Eğitim Derneği iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Öğrenci İşleri Memuru

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe BaşvurKapandı

Ön Muhasebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe BaşvurKapandı

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Esenyurt)İşe BaşvurKapandı

Uluslararası Eğitim Programları Sorumlusu

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur10 Nisan  2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy