Teknopalas İş Başvurusu

2005 yılında RFID teknolojileri üzerine Türkiye’de teknoloji ve proje geliştirmek amacıyla kurulan Teknopalas geçen 9 yıllık zaman zarfında bir çok başarılı projeye imza atmıştır.Özellikle UHF ve HF bantları üzerinde çalışan projeler geliştirmiş olan Teknopalas, farklı sektörlere farklı çözümler sunarak teknolojinin farklı alanlarda da kullanılabileceği örneğini göstermiştir. Bu anlamda RFID Demirbaş Takip Sistemi, Stok Depo Kontrol Sistemi, Personel Hareket İzleme Sistemi, Gerçek Zamanlı Ürün Lokasyon Belirleme Sistemi, RFID ile Hafriyat Araçları Yönetim ve Kontrol Sistemi, Elektronik Otoyol Gişeleri Yönetim Sistem, RFID ile Kütüphane ve Evrak Takip Sistemi, Teknopalas tarafından modellenip uygulamaya konulmuş projelerden bazılarıdır.Sahip olduğu deneyim ve uzmanlığını her projesine titizlikle yansıtan Teknopalas, geleceğin teknolojisi RFID sistemlerini, bugünden inşa ederek, hizmet verdiği firmaları, sektörlerinde daha rekabetçi bir konuma yükseltir, kapsamlı yönetilebilirlik ile daha geniş bir başarı platformunu

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Teknopalas Yüksek Teknoloji Sistemleri iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

E-Ticaret Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Sancaktepe)İşe BaşvurKapandı

Grafik Tasarımcı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Sancaktepe)İşe BaşvurKapandı

Makine Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Sancaktepe)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy