Teksan Jeneratör İş Başvurusu

İstanbul’un Tuzla ilçesinde Deniz Mühendislik Limited Şirketi adı ile kurulmuş olan firma daha sonra Teksan Jeneratör ismini almıştır. Kuruluşunun 1994 senesinde yapılmasından sonra 1996 senesinde Sultangazi ilçesinde açılan fabrikası ile isim değişikliğine gidilmiştir. 2003 senesi iribariyle de Sancatepe’ye taşınan firma gittikçe büyüyerek bugünkü noktalara gelmiştir.

2014 senesinde ürettiği ürünleri 120 ülkeye ihraç edebilecek noktaya gelmiş ve 2015 senesinde Türkiye’de bir ilke imza atarak hibrit jeneratörü üretmeyi başarmıştır.

2017 yılında Kocaeli Serbest Bölgesinde ikinci fabrikasını faaliyete geçirmiş, çalışan sayısını ve kapasitesini daha da arttırmıştır. Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması arasında 406. Sırada olan TeksanJeneratör geniş çaplı üretimlerini ARGE faaliyetleri ışığında devam ettirmektedir.

Teksan Jeneratör İş İlanları

Teksan Jeneratör, biyogaz ve doğalgazla çalışan jeneratörler, senkronize sistem çözümler üretmektedir. Yine mobil aydınlatma kuleleri, jenerasyon, benzinli jeneratör ve trijenerasyon çözümleri, hibrit sistemler geliştirmektedir. Bütün bunların satış sonrası yedek parça teminlerini, bakım ve hizmetlerini yapmaktadır. Mühendislik, satış, imalat, AR-GE, teknik departmanları ile yoluna devam etmekte, 800’e yakın çalışanı bulunmaktadır.

Firmanın iş ilanları elektrik elektronik mühendisliği, elektrik, işletme, elektronik teknolojisi gibi bölümlerde ağırlık kazanmakta, zaman zaman ilana çıkarak kadrosunu genişletmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Teksan Jeneratör iş ilanlarına başvurmak için kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz. Bunun için doğrudan platforma gidebilir ya da firmanın ana sayfasında İş Olanakları sekmesinden size uygun ilanları görmek için tıkladığınızda yine kariyer.net platformuna yönlendirilirsiniz.

Eğer platforma üyeliğiniz varsa ve CV’niz kayıtlı ise açık pozisyonlarda aranan şartları inceleyebilir, size uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üye olup CV oluşturarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

R&D Electronics

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul, Sancaktepe İşe Başvur11 Nisan 2021

Satış Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursaİşe Başvur03 Nisan 2021

Satış Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir, Bornovaİşe Başvur03 Nisan 2021

Teknik Servis Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul ,Sancaktepeİşe BaşvurKapandı

Sektörel Satış Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy