Tepe Güvenlik İş Başvurusu

Bilkent Holding Anonim Şirketi bünyesinde olan Tepe Güvenlik AŞ 1992 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Tepe Güvenlik elektronik güvenlik ihtiyaçları için çözümler üreten bir firmadır. Türkiye’nin tüm illerine alarm sistemleri ile ilgili her konuda destek ve hizmet veren bir kuruluştur.

En gelişmiş teknolojileri güvenlik alanında kullanmaya devam eden şirket, 400 çalışanı ile 7/24 hizmet vermeye devam etmekte, çağrı merkezi her an yardıma hazır bulunmakta ve 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip bulunmaktadır.

Tepe Güvenlik İş İlanları

Tepe Güvenlik, güvenlik, satış, bakım, onarım, teknisyenlik gibi alanlarda çalışmakta, işletme, elektronik teknolojisi, elektrik elektronik mühendisliği, elektronik haberleşme gibi çok sayıda bölüm mezununu istihdam etmektedir. AR-GE faaliyetlerine aralıksız devam eden firma, yeni nesil teknolojileri kullanmakta, sürekli daha fazla kişiye ve kuruma hizmet ulaştırdığı gibi iş ilanları ile kadrosunu genişletmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Tepe Güvenlik şirketinin iş ilanları eleman.net, kariyer.net, indeed.com platformları üzerinden yapılabilmektedir. Bu platformların herhangi birisinde üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak açık pozisyonlara göz atabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa ücretsiz üyelik oluşturarak CV’nizi oluşturabilir, ardından rahatlıkla kendiniz için en uygun pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Güvenlik Görevlisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursaİşe Başvur12 Nisan 2021

Temizlik Görevlisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bağcılar, İstanbulİşe Başvur13 Nisan 2021

Güvenlik Görevlisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Antalyaİşe BaşvurKapandı
Manisaİşe Başvur30 Mart 2021
İzmir (Torbalı)İşe Başvur30 Mart 2021
İzmir (Aliağa)İşe BaşvurKapandı
İzmirİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy