Tüm Ekip İlaç İş Başvurusu

Tüm Ekip İlaç A.Ş. 2000 yılında, İlaç Sektöründe 58 yıllık Ecza Deposu ve ilaç sanayi deneyimi olan Hamza Oğuz yönetiminde kendi alanlarında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Bu deneyime dayanan genç bir şirket olarak sağlıklı, düzenli ve başarılı bir büyüme yakaladık.  Güncel olarak 100’ü aşkın ürünümüz farklı farmasötik formları ile ruhsatlandırılarak sağlık hizmetine sunulmuş olup, 15 yeni ürünümüzün de ruhsatlandırma süreçleri devam etmektedir.

Uzmanlaşmamız sayesinde; Toz, Likit, Liyofilize Toz, Küçük Hacimli Parenteral, Büyük Hacimli Parenteral, PVC ve Non PVC Torbayı da kapsayan tüm enjektabl formlarda önemli deneyim kazandık ve Türkiye’nin İLK ve TEK Yerli ve Milli Enjektabl Ürün ihtisas firması olarak lider firmalar arasında yerimizi aldık.

Ürün portföyümüzde bulunan Penisilin, Sefalosporin ve Penem gruplarındaki jenerik enjektabl içeren 3 etkin madde grubu için 3 bağımsız /dedike steril üretim alanına sahip Türkiye’de ilk ve tek İlaç firmasıdır.

Bu gruplara ek olarak, Steril Likit Ampul, Steril Likit Flakon, Steril likit Torba ve Sterile Liyofilize Toz Üretim sahalarımızla, Türkiye de ve hatta AB ülkeleri arasında 7 farklı steril ürün formu üretme kapasite ve yeteneğine sahip İLK ve TEK firmayız.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Tüm Ekip İlaç iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Üretim Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Asya)İşe BaşvurKapandı

Tıbbi Satış Mümessili

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankara,Antalya,İstanbul,Diyarbakırİşe BaşvurKapandı

Elektrik Elektronik Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul,Tuzlaİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy