Tüpraş İş Başvurusu

Türkiye Petrol Rafinerileri olarak da adlandırılan TÜPRAŞ enerji sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Türkiye devleti tarafından 1983 senesinde kurulan TÜPRAŞ’ın 4 şehirde pefrol rafinerisi bulunmaktadır. İzmit, Kırıkkale, Batman ve İzmir’de yer alan rafinerileri sayesinde buralarda birçok farklı alanda iş olanağı bulunmaktadır. 2006 senesi itibariyle özelleştirilen şirket Koç Holding bünyesine dahil olmuştur. Burada çalışmak için şirketin açık pozisyonları için yayınlanan iş ilanlarını takip etmeli ve uygun şekilde iş başvurusunu şirkete göndermelisiniz.

Tüpraş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüpraş İş Başvurusu

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Tüpraş iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Tüpraş resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy