Türk Traktör İş Başvurusu

1954 senesinde kurulan Türk Traktör, farklı sektörlerdeki iki dev firmanın ortaklığı ile oluşmuştur. CNH Industrial ve Koç Holding tarafından kurulan bu işletme 140 civarında ülkeye ürettikleri traktörleri satmaktadır. Bu traktörlerin hem tasarımı hem de üretimlerinin tümü Türkiye kökenli mühendisler tarafından yapılmaktadır. Bu traktörün üretimi aşamasında gerekli malzemelerin çoğu da Türkiye’de üretilmektedir. Türk traktör iş başvuru formunu doldurmak için ya aracı kariyer sitelerinden biri kullanılmalı ya da şirketin resmi web sitesi kullanılmalıdır.

Türk Traktör işçi alımı yapacağı zaman açık pozisyonlarına uygun iş ilanlarını yayınlamaktadır. Pek çok işçiye çeşitli pozisyonlarda iş olanağı sunulmaktadır. Ayrıca dönem dönem staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri için de staj başvuruları kabul edilmektedir. Çoğunlukla pozisyonlara özel olarak iş başvuruları yapılabilse de bazı dönemlerde genel başvuru adı altında da iş ilanlarına başvurular yapılabilmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Traktör İş Başvurusu
  1. Buradan iş ilanlarının yayınlandığı aracı Kariyer sitesine erişin. Açılan sayfada açık olan pozisyonların bir listesini göreceksiniz. Eğer hiç pozisyon görünmüyorsa şirketin o an için yeni eleman alımını ihtiyacı yok demektir.
  2. İlginizi çeken pozisyonlardan birinin üzerine tıklayarak pozisyonun detaylarını inceleyin.
  3. Pozisyonun sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın.
  4. Sisteme Facebook ile giriş yapın ya da mail adresinizi kullanarak yeni üyelik oluşturun. Aksi durumda iş başvurusunu gerçekleştiremezsiniz.
  5. Seçtiğiniz pozisyona başvururken kullanacağınız CV’nizi seçin. İsterseniz Önyazı da seçebilirsiniz.
  6. Net ücret beklenti aralığınızı belirtin, Vadiyalı ve haftasonu çalışır mısınız? tarzında sorular yönlendirilirse onlara uygun cevaplar verin. Yönetilmezse direk başvurunuzu yapabilirsiniz.
  7. Şirketin insan kaynakları sayfasına dilerseniz buradan erişebilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Bakım Mühendisi:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Sakaryaİşe BaşvurKapandı

Dünya Standartlarında Üretim Mühendisi (World Class Manufacturing Engineer):

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Üretim Geliştirme Mühendisi-G2:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Sakaryaİşe BaşvurKapandı

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Mühendis- Araç Doğrulama (Engineer-Vehicle Validation & Nvh): Gürültü etüdü konusunda yeterli tecrübeye erişmiş ve bu alanda belli çalışmalarda bulunmuş olmalısınız. Siemens Logo ya da NI Lab View aracılığıyla test otomasyon sistemlerini gerçekleştirin. Standart test yöntemlerini uygulayabilmeli ve yeri geldiğinde yeni test yöntemleri geliştirebilmelisiniz. İlanın ingilizce olarak açılmasından anlaşılacağı üzere iyi derece ingilizce yazma ve konuşma beceriniz olmalıdır. Türk Traktör Mühendis- Araç Doğrulama kısmında görev alacak kişiler 4500TL ile 9800TL arasında maaş alabilirler.

Engineer-Vehicle Validation & Nvh

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Üretim Geliştirme Mühendisi (Production Development Engineer): Herhangi bir üniversitenin Makine Mühendisliği bölümünü minimum lisans derecesiyle tamamlamış olan kişiler bu pozisyona başvurabilir. Talaşlı imalat operasyonları kısmında görev almış ve burada minimum 2 sene tecrübe edinmiş olmalısınız. İlanın direk ingilizce olarak yayınlamasını da göz önüne alarak iyi bir derecede ingilizceniz olması gerektiğini de unutmayın. Türk Traktör Üretim Geliştirme Mühendisi olarak çalışacak olan kişiler aylık 5000TL ile 8000TL arasında maaş alabilirler.

Production Development Engineer- Driveline

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Kapanmış Pozisyonlar

Engineer-Structural Systems and Trimming:

Engineer-Product and Program Management:

Engineer-Supplier Quality:

Üretim Bakım Mühendisi:

Servis Mühendisi-İş Makineleri:

Engineer-Vehicle Build and Validation:

1 Comment

  1. Eml lisesi motor bölümü mezunuyum makina montaj seviye 4 yeterlik belgesi ustalık ve usta öğreticilik fortlft belegesi eskavator kullanım belgesi Hidromek A.s 15 yıl çalisdim tecrübem vardir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy