Türkiye İş Bankası İş Başvurusu

26 Ağustos 1924’te Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Türkiye İş Bankası, kuruluşundan bugüne kadar geçen 96 yıllık sürede ülkemizin sanayi ve ticaret başta olmak üzere birçok alanda gelişmesinde çeşitli roller üstlenmiş ve önemli katkılarda bulunmuştur.

Eylül 2020 itibarıyla, ülkemizin en büyük özel bankası olan Türkiye İş Bankası, 24 bini aşan çalışanı, 1.241 yurt içi ve yurt dışı şubesi, 6.593 Bankamatik’ten oluşan Türkiye’nin özel bankaları arasındaki en büyük ATM ağı, mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve çağrı merkezi ile müşterilerine en hızlı şekilde bankacılık hizmetlerine erişme ve çok geniş bir yelpazede hem Banka’nın hem de iştiraklerinin sunduğu finansal ürünlerden ihtiyaçlarına uygun olanları seçme imkanı sağlamaktadır.

Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İngiltere, Kosova, Irak ve Bahreyn’de yer alan şubelerinin yanı sıra bağlı ortaklıkları İşbank Almanya, İşbank Rusya, İşbank Gürcistan ile faaliyet göstermekte olan İş Bankası’nın Çin ve Mısır’da da temsilcilikleri bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Türkiye İş Bankası ş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir. Ayrıca buradan İş Bankası’nın resmi kariyer sayfasına erişebilirsiniz.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Uzman Yardımcısı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Avrupa Yakası, İstanbulİşe Başvur04 Kasım 2021 

Siber Güvenlik Uzmanı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Asya Yakası, İstanbulİşe Başvur04 Kasım 2021 

Şoför: İş bankasının o ilan için belirlemiş olduğu şehirlerden birinde yaşıyor veya yaşayabilir olmanız beklenmektedir. 2017 yılından önce ehliyet aldıysanız minimum B sınıfı ehliyete sahip olmalı, 2017 sonrasında ehliyet aldıysanız da minimum D1 sınıfı ehliyete sahip olmanız istenmektedir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Adana,Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, İstanbulİşe BaşvurKapandı
Türkiye İş Bankası Şoför İş Başvurusu

Sistem Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe BaşvurKapandı
Türkiye İş Bankası Sistem Uzmanı İş Başvurusu

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy