Uçantay Gıda İş Başvurusu

Uçantay Gıda hem inovaktif ürünlerin üretiminde aktif rol almakta hem de sürdürülebilir iş modelleri geliştirmekte olan bir şirkettir. Candy Toys ve Eğlencelik Ürün sektöründe üretimleri bulunan şirketin ürünleri sadece Türkiye’ye değil Balkanlar ve Ortadaoğu’da da satılmaktadır.

2010 senesinde ticari faaliyetlerine başlayan işletme Türkiye içinde çeşitli distribütör ve bayilik sistemleri üzerinden ilerlemektedir. Üretilen ürünler dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir. Şirketin şuanda bünyesinde 300 civarında insan çalışmaktadır. Siz de bugün kendinize uygun açık pozisyonlardan biri için ya da genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Uçantay Gıda İş Başvurusu
  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Uçantay Gıda iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
  4. Buradan şirketin resmi web sitesi üzerindeki iş başvuru formu sayfasına erişebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Marka Sorumlusu

Çalışabileceğiniz KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Avrupa Yakası, İstanbulİşe BaşvurKapandı

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy