Üçüncü Binyıl Akademi İş Başvurusu

CAD/CAM/CAE eğitimlerinde lider olan firmamız, doğru , kaliteli ve gerçek ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde, alanında uzman mühendisler tarafından 2008 yılında kurulmuştur. En büyük özelliğimiz sadece mekanik eğitimler vermemiz ve sadece bu alanda eğitimler vermemizdir.Bu prensiple, mühendis, yüksek mühendis, doktor eğitmenlerimizle, kadrolu bir şekilde sürekli gelişime açık, her yıl yenilenen ve geliştirilen müfredatlar ve anlaşmalı firmaların destekleriyle sektöre kalite anlayışı getirmiştir.
Üçüncü Binyıl verdiği eğitimlerde klasik eğitim metodu yerine, ‘’gerçek ihtiyaç’’ prensibini benimsemiş ve bu doğrultuda mezun olan öğrencilerimizi sektöre tamamen hazır hale getirerek, iş hayatında ilk günden itibaren başarıyı hedeflemektedir.
Tamamen eğitime odaklanmış eğitmen ve yöneticilerimizle her zaman sektördeki en ses getiren kurum olarak ve en faydalı eğitimleri vererek, eğitimlerini verdiğimiz yazılımların ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için bu sektördeki en lider kurum olmaya, ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya geçiş yapın.

2. Yayınlanan ilanlardan sizin için uygun olanının üzerine tıklayıp pozisyonun detaylarını inceleyin.

3. Pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın.

4. Daha önce sisteme giriş yaptıysanız bilgilerinizi girin ve “Ben Robot Değilim” kutucuğuna tıklayın. Daha önce üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da mailiniz ile yeni hesap oluşturabilirsiniz.

5. Özgeçmiş seçimini yapın. Henüz bir özgeçmiş oluşturmadıysanız kariyer sitesi üzerinden ilgi çekici bir özgeçmiş oluşturun.

6. Firmanın soruları kısmından 1. ve ikinci şehir tercihini yapın.

7. “Başvuruyu Tamamla” butonuna basın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar ve Açıklamaları

Eğitim Satış Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Şişli, İstanbulİşe BaşvurKapandı

Mimar, İç Mimar Yetiştirme Programı: Mimarlık, İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerini bitiren kişiler bu programa başvurabilir. 240 saat süren bu program sonunda kişiler temel Mimarlık alanına dair neredeyse tüm şeyleri öğrenmiş olacaktır.

Muhasebe Uzmanı Yetiştirme Programı: Mali müşavir adayı veya ünvanına sahip olan kişiler, muhasebe okuyan kişiler veya bu bölüm mezunları, Ticaret liseli okumuş olan kişiler, Dış Ticaret bölümünü okuyan ya da bu bölümden mezun olan kişiler bu programa başvurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy