Vatan Kablo İş Başvurusu

Vatan Kablo, ülkemizin önde gelen ve en köklü kablo firmalarının en başında gelmektedir. 1975yılında Tekirdağ Çorlu’da kurulmuş olan firma, tüm Türkiye içerisinde çok büyük oranda çeşitli faaliyetler göstermektedir. Türkiye’nin öncü kablo firmaları arasında bulunmasıyla sektöründe tanınmış olan Vatan Kablo, kendi alanında çok büyük işler başarmakta ve 400’ü aşkın personeline de direkt olarak gelir kaynağı olmaktadır. Uzun süredir kendi sektöründe hizmetlerine devam eden firma, kablo üretim ve kablo satış hizmetleri alanındaki lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Vatan Kablo İş İlanları

Türkiye içerisinde hizmet vermekte olan en nitelikli ve en köklü kablo üretim markalarının başında gelen Vatan Kablo, günümüzde en çok personel çalıştıran firmalarında başında gelmektedir. Ayrıca Vatan Kablo firması bünyesinde birçok adayın hayallerini süsleyen çeşitli iş pozisyonları da yer almaktadır. Bu kapsamda markanın resmi web sitesi vasıtasıyla düzenli olarak yayınlanan iş ilanları adayların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca iş adayı bireyler; firma web sitesinde yer alan genel iletişim bölümü ile markanın insan kaynaklarına da hemen ulaşabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Vatan Kablo iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Vatan Kablo resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İnsan Kaynakları Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Tekirdağ,Çorluİşe Başvur08 Nisan 2021

Elektrik Elektronik Mühendisliği 

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Tekirdağ,Ergeneİşe BaşvurKapandı

Yurt Dışı İhracat Satış Temsilcisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy