Vodafone İş Başvurusu

Birleşik Krallık merkezli olarak 1991 yılında kurulan Vodafone, bir telekomünikasyon firmasıdır. Kuruculuğunu Ernest Harrison ve Gerald Whent üstlenmiştir. Çağımızda 25’in üzerindeki ülkeye GSM operatörlüğü hizmeti vermektedir.

Türkiye’de hizmet vermeye 2006 yılında Telsim Vodafone adını taşıyarak başlamıştır. Daha sonralarda resmi adı olan Vodafone Telekomünikasyon A.Ş adını almıştır. Günümüzde 25 milyona yakın abonesi olan Vodafone, Türkiye’deki büyük mobil iletişim şirketleri arasında, 100 bin civarındaki çalışanı ve yıllık yaklaşık 11 Milyon TL cirosuyla ikinci sıradadır.

Vodafone İş İlanları

Vodafone 2G, 3G, 4.5G hizmetleri başta olmak üzere Bas – Konuş, SMS, MMS ve telesekreter hizmetleri sunmaktadır. Günümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen iletişim ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Dolayısıyla Vodafone artan bu hizmet ihtiyacını karşılamak için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar katmaktadır.

Vodafone, iş ilanlarına başvuru yapan adayların iletişim kabiliyetinin kuvvetli olması, kendine güvenmesi, çalışma azmi barındırması, istekli olması, yeri geldiğinde analitik yeri geldiğinde de yaratıcı çözümler üretebilme potansiyeli yüksek olması özelliklerini barındırmasını tercih etmektedir.

Ayrıca yeni alınacak personeller için mülakatlar ve sınavlar yaparak, başvuruda bulunan tüm adaylara eşit seçim hakkı tanımasıyla da iş ilanları sıkı takip edilen bir firmadır.

Nasıl Başvurulur?

Vodafone, kendi resmi sitesi olan Buradan yeni eleman alımı yapılacak bir açık pozisyon olmasa bile tüm başvuruları kabul etmektedir. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “İnsan Kaynakları” butonuna ardından “Bizimle Çalışmak” butonuna tıklayınız.

Buradan “İş Fırsatları” sekmesine tıklayarak “Yeni Mezun” veya “Profesyonel” olarak ayrılmış iş ilanlarından kendinize en uygun olanı seçerek başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Personel alımı yapılacak olan güncel pozisyonlara ise Buradan aracı kariyer sitesinin Vodafone İş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Cloud DevOps Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Sarıyer, İstanbulİşe BaşvurKapandı

Site Acquisition Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Erzurumİşe BaşvurKapandı

Storage Services Expert

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Database Operations Senior Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Asya)İşe BaşvurKapandı

Big Data Analytics Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Sarıyer, İstanbulİşe Başvur30 Mart 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy