Yargıcı İş Başvurusu

Markanın temelleri 1978 yılında, Emir Yargıcı ve kardeşinin Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtıkları ilk mağaza ile atılır. Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de sıra dışı kabul edilen pastel renkler, kısa sürede kadın müşterilerin de ilgisini çeker. Ve bu ilgi, 1988 yılında Yargıcı mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar. Kozmetik, aksesuar ve dekorasyon/ev aksesuarları koleksiyonlarını ürün gamına ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Yargıcı iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Yargıcı resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Satış Danışmanı –

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur31 Mart 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy