YKM İş Başvurusu

YKM, 1950 tarihinde kurulmuş olan ve perakende giyim sektörün içerisinde çalışma gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük tekstil ve giyim kuruluşlarından bir tanesidir. An itibariyle Boyner Grup bünyesinde hizmetlerine devam etmekte olan firma, günümüzde halen bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, genç giyim, spor giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve daha pek çok farklı alanlarda ürünleri bulunan firma, kendi üretimi dahilinde olmayan birçok farklı yerli ve yabancı ürünü de satış hizmetine sunmaktadır.

YKM Personel Alımı ve İş İlanları

YKM İş İlanları

YKM firması, Boyner Grup bünyesinde hizmetlerine devam etmekte ve oldukça büyük ve geniş bir personel kadrosunu da işletme bünyesinde barındırmaktadır. Günden güne büyüyen ve giderek çok daha kapsamlı bir hale gelen personel kadrosunu bünyesinde barındıran sektör devi marka, firma gelişimi için sürekli olarak yeni yüzler aramaktadır. Genç ve dinamik bireylerle çalışmaya özen gösteren marka, birçok farklı açık iş pozisyonlarında da azimli kişilere yer vermektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin YKM iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. YKM resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy