Yolbulan Metal İş Başvurusu

Işıklar Haddecilik San. Tic. A. Ş. adıyla 1990 senesinde kurulmuş olan firma başlangıçta sadece inşaat demiri üretimi yapmaktaydı. Sonrasında ise Yolbulanlar Grup bünyesine dahil olarak 1997 senesi itibaren Yolbulan Metal olarak isimlendirilmeye başlandı. Tek bir tesis ile üretim macerasına başlayan firma 2000 yılında ikinci testisini açarak demir köşebent, kare, lama gibi üretimlere de girişmiştir. İlerleyen süreçte başarıyla ilerleyen firma büyümeye devam etti ve bu da personel alımını gerektirdi. Yolbulan Metal iş ilanlarının neler olduğunu ve iş başvurusunun nasıl yapılacağını bu içerikten öğrenebilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Yolbulan Metal iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Yolbulan Metal resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy