Ziraat Bankası İş Başvurusu

Ziraat Bankası ticari faaliyetlerine 1863 yılında başlamış olan bir bankadır. Kişilerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak çeşitli kredi ve kredili ürünler sunmaktadır. Türkiye’de şube ağı oldukça gelişmiş ve uygun faiz oranları ve vade olanakları sunulmaktadır. Ayrıca Türkiye dışında farklı ülkelerde de hizmet veren bir bankadır. Ziraat Bankası kişilerden daha çok kurumsal ve tarımsal alanda hizmet ve destekler vermektedir. Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız belirli dönemlerde yayınlanan iş ilanlarını takip etmeli ve iş başvurusunu uygun şekilde yapmalısınız. İşte bu içerikte iş başvurusunun nasıl yapılacağı ve çalışabileceğiniz pozisyonlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan açık pozisyonların listelendiği sayfaya erişin. Herhangi bir açık pozisyon göremiyorsanız o an için başvurabileceğiniz herhangi bir pozisyon bulunmuyor demektir.

1. Ziraat Bankası personel alımlarında yazılı ve sözlü sınav yapmaktadır. Bu yüzden banka tarafından açıklanan pozisyonlara uygun şartları taşıyan adaylar sınav için ön başvuru yapmalıdırlar.
2. Başvuru esnasında istenen bilgiler eksiksiz şekilde girilmeli ve doğru bilgi beyan edilmelidir.
3. Son olarak sınav başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
4. Daha sonra ilgili pozisyon ile yapılacak yazılı ve sözlü sınavdan başarılı olan adaylar bankada görev yapmaya başlayacaklardır.
5. Başvurular pozisyona göre değişmekle birlikte; genel olarak üniversitelerin dört yıllık lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olunması ile başvuru yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası Mülakat Sonucu Sorgulamak

Ziraat Bankası ile yaptığınız iş görüşmesinin sonucunu sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz.

MÜLAKAT SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

Ziraat Bankasında Hangi Pozisyonlarda Çalışılır?

Ziraat Bankasında çalışmak için pek çok pozisyon bulunmaktadır. Genelde yeni işe başlayacaklar gişe görevlisi olarak bankada yer almaktadırlar. Bunun yanında bankanın sık alım yaptığı diğer bir pozisyon da uzman yardımcısıdır. Bu kadroların dışında müfettiş, operasyon yetkilisi, müşteri ilişkileri yetkilisi, yönetici gibi üst düzey kadrolar da bulunmaktadır.

ZİRAAT BANKASI İŞ İLANLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy